Treeni keha ja meeli - 2019/2020

August 17, 2019

Kallid tantsusõbrad, kallid minu sõbrad!

 

Juba varsti on taas algamas uus tantsuhooaeg - õppeaasta 2019/2020! Läheneb ka juubeldamine - 20 aastat minu esimesest avalikust esinemisest kõhutantsijana. See on kaunis teekond. Sellel teekonnal on palju helisid, pilte, inimesi, loodust, tundeid, liikumist, otsingut, jagamist.

 

Aitäh, kes on minuga seda teekonda jagamas, kes olemas, kes täiendamas, kes rõõmustamas, kes õppimas, kes vaatamas, kes innustamas, kes aplodeerimas. See kõik ja te kõik olete Suur Väärtus.

 

Olen endalt küsinud kolm küsimust koreograafiks olemisest, publiku ees esinemisest, tantsutrennide läbiviimisest.

 

- Mis on minu jaoks tantsukava koostamine? - Mõttetöö ja katsetamine, õppimine ja otsimine, vabanemine ja otsustamine, kas lased end lainetel viia või juhid vaata et laineid ise.

 

- Mis on minu jaoks laval esinemine? - Nauding, vastutus tantsukultuuri ees, enda avamine ja siiras jagamine vaatajaskonnaga.

 

- Mis on minu jaoks tantsuhuviliste õpetamine? - Enesetäiendus ja motiveerimine, inspireerimine ja avaldamine, jagamine ja andmine.

 

Ja nüüd küsimus Sinule. Mis on see, mis Sind trenni toob? Kas see on uudishimu, eelnev kogemus, soov lihastoonust tõsta, vajadus painlikkust arendada, teadmine rütmide värvikast maailmast, seos erinevate kultuuridega, enesevaljandamise ja eneseavaldamise võimalus? Miski veel? Anna juglet teada!

 

Alates septembrist õpime uusi tantsukavasid, muidugi kordame ka õpitut. Esimene uus koreograafia, mille ette võtame on fusion rõhuga Türgi kõhutantsule. Just seal, Türgis, nagu paljud teavad, kõhutantsusoov minus vallanduski! Ja seda 21 aastat tagasi.

 

Ma ootan Sind trenni, minu Suur Väärtus!

 

E ja K kell 19 Viimsi Kooli Spordihoones (2. korrus)

T ja N kell 17 Tallinna Ehituskooli aeroobikasaalis (0. korrus)

Tunniplaani vaata siit.

 

Trennid algavad 02.09 ja 03.09.2019. Saada mulle kiri, et oled tulemas :)

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Lizi's Dance Show

Estonia

© 2019 by Lizi's Dance Show. Proudly created with Wix.com

  • YouTube
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon